Adevarul umbla cu capul spart.          -          Adevarul invinge orice.          -          Cine spune adevarul nu poate sa multumeasca pe toata lumea.
Sport Duminica 23 Februarie 2020 - 12448 vizitatori azi
PROGRAM CM FOTBAL 2014.

Program Grupa A,  Brazilia, Croatia, Mexic, Camerun

12 iunie, ora 23.00, Sao Paulo: Brazilia - Croatia

13 iunie, ora 19.00, Natal: Mexic - Camerun

17 iunie, ora 22.00, Fortaleza: Brazilia - Mexic

19 iunie, ora 01.00, Manaus: Camerun - Croatia

23 iunie, ora 23.00, Recife: Croatia - Mexic

23 iunie, ora 23.00, Brasilia: Camerun - Brazilia

 

Program Grupa B

Spania, Olanda, Chile, Australia

13 iunie, ora 22.00, Salvador: Spania - Olanda

14 iunie, ora 01.00, Cuiaba: Chile - Australia

18 iunie, ora 19.00, Porto Alegre: Australia - Olanda

18 iunie, ora 22.00, Rio de Janeiro: Spania - Chile

23 iunie, ora 19.00, Curitiba: Australia - Spania

23 iunie, ora 19.00, Sao Paulo: Olanda - Chile

 

Program Grupa C

Columbia, Grecia, Coasta de Fildes, Japonia

14 iunie, ora 19.00, Belo Horizonte: Columbia - Grecia

15 iunie, ora 04.00, Recife: Coasta de Fildes - Japonia

19 iunie, ora 19.00, Brasilia: Columbia - Coasta de Fildes

20 iunie, ora 01.00, Natal: Japonia - Grecia

 24 iunie, ora 23.00, Cuiaba: Japonia - Columbia

24 iunie, ora 23.00, Fortaleza: Grecia - Coasta de Fildes

 

Program Grupa D

Uruguay, Costa Rica, Anglia, Italia

14 iunie, ora 22.00, Fortaleza: Uruguay - Costa Rica

15 iunie, ora 01.00, Manaus: Anglia - Italia

19 iunie, ora 22.00, Sao Paulo: Uruguay - Anglia

20 iunie, ora 19.00, Recife: Italia - Costa Rica

24 iunie, ora 19.00, Natal: Italia - Uruguay

24 iunie, ora 19.00, Belo Horizonte: Costa Rica - Anglia

 

Program Grupa E

Elvetia, Ecuador, Franta, Honduras

15 iunie, ora 19.00, Brasilia: Elvetia - Ecuador

15 iunie, ora 22.00, Porto Alegre: Franta - Honduras

20 iunie, ora 22.00, Salvador: Elvetia - Franta

21 iunie, ora 01.00, Curitiba: Honduras - Ecuador

25 iunie, ora 23.00, Manaus: Honduras - Elvetia

25 iunie, ora 23.00, Rio de Janeiro: Ecuador - Franta

 

Program Grupa F

Argentina, Bosnia Hertegovina, Iran, Nigeria

16 iunie, ora 01.00, Rio de Janeiro: Argentina - Bosnia Hertegovina

16 iunie, ora 22.00, Curitiba: Iran - Nigeria

21 iunie, ora 19.00, Belo Horizonte: Argentina - Iran

22 iunie, ora 01.00, Cuiaba: Nigeria - Bosnia Hertegovina

25 iunie, ora 19.00, Porto Alegre: Nigeria - Argentina

25 iunie, ora 19.00, Salvador: Bosnia Hertegovina - Iran

 

Program Grupa G

Germania, Portugalia, Ghana, SUA

16 iunie, ora 19.00, Salvador: Germania - Portugalia

17 iunie, ora 01.00, Natal: Ghana - SUA

21 iunie, ora 22.00, Fortaleza: Germania - Ghana

23 iunie, ora 01.00, Manaus: SUA - Portugalia

26 iunie, ora 19.00, Recife: SUA - Germania

26 iunie, ora 19.00, Brasilia: Portugalia - Ghana

 

Program Grupa H

Belgia, Algeria, Rusia, Coreea de Sud

17 iunie, ora 19.00, Belo Horizonte: Belgia - Algeria

18 iunie, ora 01.00, Cuiaba: Rusia - Coreea de Sud

22 iunie, ora 19.00, Rio de Janeiro: Belgia - Rusia

22 iunie, ora 22.00, Porto Alegre: Coreea de Sud - Algeria

26 iunie, ora 23.00, Sao Paulo: Coreea de Sud - Belgia

26 iunie, ora 23.00, Curitiba: Algeria - Rusia

 

Program optimi Cupa Mondiala 2014

1) 28 iunie, ora 19.00, Belo Horizonte: 1A - 2B

2) 28 iunie, ora 23.00, Rio de Janeiro: 1C - 2D

3) 29 iunie, ora 19.00, Fortaleza: 1B - 2A

4) 29 iunie, ora 23.00, Recife: 1D - 2C

5) 30 iunie, ora 19.00, Brasilia: 1E - 2F

6) 30 iunie, ora 23.00, Porto Alegre: 1G - 2H

7) 1 iulie, ora 19.00, Sao Paulo: 1F - 2E

8) 1 iulie, ora 23.00, Salvador: 1H - 2G

 

Program sferturi de finala Cupa Mondiala 2014

1) 4 iulie, ora 19.00, Rio de Janeiro: 1E sau 2F - 1G sau 2H

2) 4 iulie, ora 23.00, Fortaleza: 1A sau 2B - 1C sau 2D

3) 5 iulie, ora 19.00, Brasilia: 1B sau 2A - 1D sau 2C

4) 5 iulie, ora 23.00, Salvador: 1F sau 2E - 1H sau 2G

 

Program semifinale Campionatul Mondial de Fotbal 2014

1) 8 iulie, ora 23.00, Belo Horizonte: castigatoare sfert 1 - castigatoare sfert 2

2) 9 iulie, ora 23.00, Sao Paulo: castigatoare sfert 3 - castigatoare sfert 4

 

Program finala Brazilia 2014

Finala mica

12 iulie, ora 23.00, Brasilia: invinsa semifinala 1 - invinsa semifinala 2

Finala mare

13 iulie, ora 22.00, Rio de Janeiro: invingatoare semifinala 1 - invingatoare semifinala 2.

 

 

0 comentarii1561 vizualizări27 mai 2014




rss 2.0
rss 2.0