Adevarul umbla cu capul spart.          -          Adevarul invinge orice.          -          Cine spune adevarul nu poate sa multumeasca pe toata lumea.
Sport Duminica 15 Decembrie 2019 - 21696 vizitatori azi
CAMPIONATUL NATIONAL DE CULTURISM, FITNESS, BODYFITNESS, BODYBUILDING, BISTRITA 16-17 SEPTEMBRIE 2011.

ORGANIZATORI. Ministerul Educatiei,Cercetarii,Tineretului si Sportului, Autoritatea Nationala pentru Sport si Tineret, Directia pentru Sport si Tineret a Judetului Bistrita Nasaud, Clubul Sportiv Municipal Bistrita, F.R.Culturism-Fitness.

SPONSORI.California Fitness-Muscular Development, Nutrend, Pro Nutrition, Natural Plus, Electroplast Bistrita, Tina Stile, Six Star Pronutrition.

  CATEGORIA 163 CM BIKINI FITNESS.

 182.CERNAT FLORINA-CSS 5- BUCURESTI                           LOC 1 + OPEN

190.CRETA DARISIA- CSM BISTRITA                                     LOC 2

240.HABOR ALEXANDRA MARIA-CSM BISTRITA              LOC 3

 

CATEGORIA +163 CM BIKINI FITNESS.

 252.CIUBAN ELISABETA- LUPTATORII VERZI-VISEU DE SUS                    4

257.DANILA VERONICA-CHAMPIONS GYM-BUC                                           2

260.CORDOS ALEXANDRA-CSM BISTRITA                                                      3

293.FARKAS IRINGA IMOLA-OLYMPIA PRO GYM-BRASOV                       1

294.TINIS OANA ALEXANDRA-LUPTATORII VERZI-VISEU DE SUS          5

 

CATEGORIA 158 CM BODYFITNESS.

 10.PASCU ALINA-FARUL CONSTANTA                        3

15.PANTEA EMILIA-FORTUS CALARASI                     2

17.CHIRITA CRISTINA- FARUL C-TA                             1 + OPEN

 

CATEGORIA 163 CM BODYFITNESS.

 22.BENDRIS MARIA- FARUL C-TA                                                4

23.OIEGAS ALEXANDRA- GOLD STAR BAIA MARE                 3

24.MAZAREANU BIANCA- CS UNIVERSITAR ORADEA           6

179.CRACIUN IULIA- EUROPOWER GYM SUCEAVA                2

278.STANCULESCU CAMELIA- CHAMPIONS GYM BUC          1

295.UNGUREANU MARINELA- CHAMPIONS GYM BUC           5

 

CATEGORIA 168 CM BODYFITNESS.

 16.SZMUTKU RENATA- CSM BAIA MARE                          2

29.MATAN LOREDANA-CSM BAIA MARE                          1

221.MARCHIS DANA-CSM BAIA MARE                               3

 

    CATEGORIA +168 CM BODYFITNESS.

 16.DEAK GRATIELA- CSU  CLUJ NAPOCA                                      5

29.RUS FLORINA- CSM BAIA MARE                                                 6

30.GEORGESCU RALUCA- CHAMPIONS GYM BUC                      4

106.CIOBANIUC ANA MARIA-CSM BAIA MARE                            3

256.VLADEAN GABRIELA- FARUL C-TA                                         2

283.STANCIU MARIA- CS HITARIKORI-TG.MURES                      1

292.BUHAESCU CRISTINA- FARUL C-TA                                        7

 

 CATEGORIA FITNESS SENIOARE 163 CM

 148.DUTA ALINA- GLADIATOR GYM CRAIOVA                            LOC 4

269.PADURE GEORGIANA- CS UNIVERSITAR ORADEA                        1

270.MOLDOVAN IULIA- CSM BAIA MARE                                                3

271.GHIT REBECA- CSM BAIA MARE                                                         2

 

CATEGORIA FITNESS MASCULIN

 19.CALUSER RADU- CSM IASI                                                                     4

195.OPRESCU GEORGIAN- FARUL C-TA                                                    3

232.SINDELARU RAZVAN- FARUL C-TA                                                    1

275.MANOLE ALEXANDRU VIOREL- FARUL C-TA                                  2

 

CATEGORIA BODYBUILDING CLASIC 168 CM.

 17.ASZALOS ROBERT- CSU TG.MURES                                                  1 + OPEN

19.VARGA LIVIU- CSM BISTRITA                                                            2

27.MARCULESCU GABRIEL- POWER GYM MEDIAS                           3

274.HONGU MIHAI- STEEL MAN TG.NEAMT                                        5

285.CHERTES CLAUDIU- DUMIFITNESS CLUJ NAPOCA                    4

 

CATEGORIA BODYBUILDING CLASIC 171 CM.

 22.TOROLYI FERENCZ- GOLD GYM SIMLEU SILVANIEI                  3

25.CHIRILA AURAS- AVICOLA BUZAU                                                 2

125.BOSCORNEA IULIAN- FORTUS CALARASI                                   1

226.TIMIS IONUT- LUPTATORII VERZI VISEU DE SUS                       4

 

CATEGORIA BODYBUILDING CLASIC 175 CM.

15.SMINTINICA SEBASTIAN- FLEX IASI                                                5

28.FARCAS CIPRIAN- DUMIFITNESS CLUJ NAPOCA                           6

129.STANCULESCU SILVIU- CHAMPIONS GYM BUC                           2

146.ABRAMOV ROBERT- GOLD STAR BAIA MARE                              3

270.BERCIU CRISTIAN- CS UNIVERSITATEA CLUJ NAPOCA             1

299.CONSTANTIN STEFAN- HAKKORYU BUC                                       4

 

 

CATEGORIA BODYBUILDING CLASIC 180 CM.

 11.RUS FLORIN- CSM BAIA MARE

21.SALTELECHI SERGIU- CSU TG.MURES                                      2

91.LASLO IOAN- GOLD GYM SIMLEU SILVANIEI- retras

227.COCOLIN IRINEL- HB/ CHAMPIONS GYM BUC

245.UIFELEANU ROBERT- CSM BISTRITA

250.POPESCU VICTOR- CHAMPIONS GYM BUC                             5

263.BANULESCU BOGDAN- CHAMPIONS GYM BUC                     6

282.MINDRUTA IONUT- AVICOLA BUZAU                                      3

291.FEHER GABRIEL- DELTA POWER CLUJ NAPOCA                   1

296.NOVAC IONUT- VISPO BRAILA                                                   4

 

 

CATEGORIA BODYBUILDING CLASIC +180 CM.

 14.POPOVICI SEBASTIAN- CSU TG.MURES

18.RITEA PAUL- CSU TG.MURES

20.COMAN GRIGORE- LUPTATORII VERZI VISEU DE SUS

24.VASILIU COSTEL- CFR 2002 IASI                                                    4

164.GRIGORAS IONUT- CFR 2002 IASI                                                 3

254.CORBU DRAGOS- FORTUS CALARASI                                        6

262.ANITA LUCIAN- EUROPOWER GYM SUCEAVA                        1

273.ALBULESCU ALEXANDRU- CHAMPIONS GYM BUC                2

277.CIUCA SEVER- CSM BAIA MARE                                                   5

 

CATEGORIA 55 KG SENIOARE-CULTURISM.

 18.SANDICI ANDREEA- VULTURUL DE MARE C-TA                  1 + OPEN

26.ROSU MIHAELA- EUROPOWER GYM SUCEAVA                    2

30.DAVID JUDIT- LULU S GYM GALATI                                        3

272.GIURGIU IULIANA- VISPO BRAILA                                         4

287.TABARA CONSTANTA- AVICOLA BUZAU                            5

 

CATEGORIA +55 KG SENIOARE-CULTURISM.

 17.VLAD NICOLETA- POWER GYM MEDIAS                               1

280.SZASZ SIMONA- CSM BISTRITA                                              3

284.GREBLA RALUCA- CSM BAIA MARE                                     2

 

 

CATEGORIA 65 KG SENIORI CULTURISM.

 19.GIUGIU EMIL- VISPO BRAILA                                                       2

23.SALAK HUNOR- MADA & MARY FITNESS CLUJ NAPOCA     7

25.VATCA OVIDIU- CS UNIREA ALBA IULIA                                  6

27.POP IOAN- GOLD STAR BAIA MARE                                            3

243.EMBER LORANT- CSM BAIA MARE                                           5

298.EREMICIUC MIHAI- CS V2 BOTOSANI                                       4

300.SOLZARU GEORGE- FORTUS CALARASI                                 1

CATEGORIA 70 KG SENIORI CULTURISM

 

29.KATONA ATTILA- CS FREDY CLUB DEJ                                  1

225.MOJA PETRU- GOLD STAR BAIA MARE                                 3

253.OLTEANU DECEBAL- METROREX BUC                                  2

265.TICALA VASILE- LUPTATORII VERZI VISEU DE SUS          4

 

CATEGORIA 75 KG SENIORI CULTURISM.

 20.URSULESCU ILIE- CS V2 BOTOSANI                                                  

21.BOTESCU OVIDIU- ING GYM CIMPULUNG MOLDOVENESC        4

27.LUNGU ADRIAN- RAPID ORADEA                                                       5

31.COZMA OVIDIU- GYM OVIDIU BAIA MARE                                      2

189.KOZMA BALASZ- APOLLO SPORT SF.GHEORGHE

255.OLARIU CATALIN- CSS 5 BUC                                                             3

266.AXINTE BOGDAN- STEEL MAN TG.NEAMT 

271.HOGEA OVIDIU- POSTAVARUL BRASOV                                         6

276.ALEXANDRESCU ANDREI- GLADIATOR GYM CRAIOVA            1 + OPEN

 

CATEGORIA 80 KG SENIORI CULTURISM.

 18.VASUT SEBASTIAN- CSU  CLUJ NAPOCA                                            1

21.GIURGIU CLAUDIU- GYM OVIDIU BAIA MARE                                 6

23.RAIBUH SORIN- EUROPOWER GYM SUCEAVA                                  4

24.VLAICU AUREL- SATORI SLOBOZIA

26.SZABO ARPAD- KSE TG.SECUIESC                                                        3

45.CIOCAN IOAN- POSTAVARUL BRASOV

153.OLARU VASILE- SANATATEA ERGOLEMN SATU MARE

163.HORVATH TIBERIU- CSU CLUJ NAPOCA                                           2

212.LACATUSU PETRE- POWER GYM VATRA DORNEI                         5

 

CATEGORIA 85 KG SENIORI CULTURISM.

 12.PETER BARNA- OLYMPIA PRO GYM BRASOV

19.TATARU DUMITRU- POSTAVARUL BRASOV

21.POP SILVIU- GYM OVIDIU BAIA MARE                                              6

29.OLARIU RAZVAN- CSM IASI                                                                  5

151.MOROSAN ROBERT- CS FL.TEODORESCU TIMISOARA                4

177.FRITEA SORIN- RAPID ORADEA                                                          2

258.HRISTU CRISTIAN- FARUL C-TA                                                         3

281.STEFAN CRISTIAN- APOLLO SPORT SF.GHEORGHE                      1

 

 

CATEGORIA 90 KG SENIORI CULTURISM.

 13.MUNTEAN IOAN- UNIREA ALBA IULIA                                  5

25.GUTA VALENTIN- BODY GYM DEVA

26.MANEA MARCEL- POWER GYM MEDIAS                               1

28.POLCOVNICU RAZVAN- CSM IASI                                           6

152.TIMAR PAUL- GYM OVIDIU BAIA MARE                              4

171.MAGUREANU VALENTIN- GOLD STAR BAIA MARE         2

213.PAVEL IOAN- CULTURISM TINERETUL TG.MURES

224.MARIN ION- GYM MAR STRONG ORADEA                          3

297.COJOCARU MARIUS- MIKIGYN ROSIORI DE VEDE

 

CATEGORIA 100 KG SENIORI CULTURISM

 16.FAT OLIMPIU- GYM OVIDIU BAIA MARE                                             2

18.MANDALIAN ZAVEN- APOLLO SPORT SF.GHEORGHE                     7

22.PREDA GEORGE- HB/HAKKORYU BUC                                                 5

23.SOPORAN DANIEL- MADA &MARY FITNESS CLUJ NAPOCA          6

28.LACATUS CLAUDIU- DUMIFITNESS CLUJ NAPOCA                          4

267.HENGAN CSABA- IDOL BODY CLUB TG.SECUIESC                         3

288.TAMASAN IONUT- GOLD STAR BAIA MARE                                     1

 

CATEGORIA +100 KG SENIORI CULTURISM.

 17.MURESAN MARIN- MADA & MARY FITNESS CLUJ NAPOCA          2

30.CIUR ANDREI- CSS 5 BUCURESTI                                                           1

289.UNGURUSAN LIVIU- ALFA ZALAU                                                      3

 

 CATEGORIA PERECHI.

18.BERCIU CRISTIAN-CSU CLUJ + SANDICI ANDREEA-

 VULT.DE MARE CTA                                                                                      1

23.RAIBUH SORIN- ROSU MIHAELA- EUROPOWER SUCEAVA

28.LACATUS CLAUDIU- DUMIFITNESS CLUJ NAPOCA                          5

     SZASZ SIMONA- CSM BISTRITA

29.OLARIU RAZVAN- CSM IASI

     GREBLA RALUCA- CSM BAIA MARE                                                      3

276. ALEXANDRESCU ANDREI- GLADIATOR GYM CRAIOVA

     DAVID JUDIT- LULU S GYM GALATI                                                      2

300.SOLZARU CIPRIAN- FORTUS CALARASI

       PANTEA EMILIA- FORTUS CALARASI                                                  4

 

 

OPEN FITNESS.

OPEN BODYFITNESS.

OPEN BODYBUILDING CLASIC.

OPEN BIKINI.

OPEN SENIORI.

OPEN SENIOARE.

0 comentarii9912 vizualizări19 septembrie 2011




rss 2.0
rss 2.0