Adevarul umbla cu capul spart.          -          Adevarul invinge orice.          -          Cine spune adevarul nu poate sa multumeasca pe toata lumea.
Sport Duminica 23 Februarie 2020 - 11758 vizitatori azi
Premiantii concursul de alergare pe sosea-crosul "Gabriela Szabo"(45 de poze)
Astazi 28.04.2012, a avut loc la Bistrita cea de a VII-a editie a Concursului de alergare pe sosea "Gabriela Szabo". Au fost un numar de 1171 de participanti, cel mai tanar de 7 ani si 10 luni iar cel mai in varsta - 72 ani.  Anul trecut au fost 1196 participanti.

Premii Cros "Gabriela Szabo ".

Clasele V-VIII

Fete  Locul I  Gagea Ioana Maria- Singeorz-Bai

            Locul II Boneu Ioana- Bistrita Bargaului

            Locul III Burduhos Maria - Rebrisoara

Baieti   Locul I Paslaru Robert- Singeorz-Bai

             Locul II Irimie Darius- Livezile

              Locul III  Somesan Rares- Sieu

Copii

Fete    Locul I Cimpoieru Loredana-Caransebes

           Locul II Cimpoieru Nicoleta- Caransebes

           Locul III Ciherean Florentina- CSM Bistrita

Baieti   Locul I Herman Peter- Medias

           Locul II Nisipeanu Rares -Zalau

           Locul III Szekely Felician -LPS BIstrita 

Juniori III 

Fete  Locul I Bucataru Ana-LPS Suceava

        Locul II Popa Viviana -CSM Bistrita

        Locul III Irimie Maria - CSS Caransebes

Baieti  Locul I Benta Augustin - CSS Falticeni

          Locul II Crecan Raul- CSS Zalau

          Locul III Timpau Laurentiu

Juniori II

Fete  Locul I Petrea Mihaela- Barlad

         Locul II Pascar Ioana- Suceava

        Locul III Strutinschi Otilia- Suceava

Baieti Locul I Macovei Bogdan- CSM Suceava

          Locul II Dragusin Ionut CSS Dragasani

         Locul III Dordea Adrian - CSS Blaj

Juniori I

Fete  Locul I Bunea Anca-Maria  Css Alba-Iulia

        Locul II Florea Monica- Sighisoara

        Locul III Loghin Dana - Medias

Baieti Locul I Motogna Bogdan-CSM Bistrita

         Locul II Chindru Alexandru-CSM Cluj 

         Locul III Haschioschi Marius - CSS Gura Humorului

SENIORI

Senioare  Locul I Frumuz Cristiana - Galati

               Locul II Dan Ioana - CSA Steaua

               Locul III Hasna Viorica- Suceava

Seniori     Locul I Trifan Adrian - CSM Bistrita

               Locul II Soare Nicolae- CS Bacau

               Locul III Norovenci Cristian - CSM Bacau.

 

 

Foto - Marius Chiuzan.

0 comentarii2996 vizualizări28 aprilie 2012




rss 2.0
rss 2.0