Adevarul umbla cu capul spart.          -          Adevarul invinge orice.          -          Cine spune adevarul nu poate sa multumeasca pe toata lumea.
Invatamant-Educatie Miercuri 27 Mai 2020 - 22240 vizitatori azi
REZULTATE OBTINUTE LA OLIMPIADA DIN ARIA CURRICULARA TEHNOLOGII.

REZULTATE OBTINUTE LA OLIMPIADA  DIN ARIA CURRICULARA TEHNOLOGII ETAPA NATIONALA  01 - 05 APRILE 2012. Din judetul nostru au participat 20 elevi. Aceasta faza a olimpiadei s-a desfasurat in 5 judete:
1.Jud. Neamt- Calificarea profesionala tehnician in automatizari
2. Jud. Harghita-Calificarea profesionala-tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
3. Jud. Timis - Calificarea profesionala tehnician mecatronist
4, Jud. Dolj - Calificarile profesionale- tehnician in activitati economice si tehnician in turism
5, Jud. Ialomita.- Calificare proesionala Educatie Tehnologica

 

 

Vezi mai jos.

 

 

 

 

 

Vezi mai jos.

 

 

 

 

 

 

 

 

Vezi mai jos.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vezi mai jos.

 

 

 

 

 

 

 

 

Vezi mai jos.

 

 

 

 

 

Nr.

crt.

Profil/domeniu

Calificarea profesionala

Clasa

Numele si prenumele elevului

Scoala de provenienta

Cadrele

didactice

care au

pregatit

elevul

Premiul

obtinut

 

 

1.

Tehnic/

Electronica,                       automatizari,

telecomunicatii

 

 

Tehnician in automatizari

 

 

XII

 

 

POP IOAN

 

 

Colegiul Tehnic

Infoel Bistrita

Vultur Livia,

Mut Mariana,  

Rusu Constantin,

Baci Adriana,

Baci Alin,

Nechiti Irimie

 

 

I

 

 

2.

Servicii/ Economic, administrativ 

Tehnician in activitati economice

XI

COPTIL SIMONA

Colegiul National P.Rares Beclean

Rus Corina

II

 

3.

Servicii/

Turism si

alimentatie

Tehnician in turism

XI

CIOARBA IULIA

 

LPS Bistrita

 

 

Mihestian

Maria,

Fetti Romana,                         Nadasan

Orsolya,

Nagy Erno.

 

M

 

4.

Tehnic/

mecanica 

Tehnician mecatronist

XII

CATUNA NATANAEL

Colegiul Tehnic Gr.Moisil Bistrita

Ceuca Mariana,

Mihai Violeta,                                   Sporis Lia,

Sporis Mihai.

M

 

5.

Resurse naturale

si protectia

mediului/

Protectia

mediului

Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului 

XI

DEDIU HILDA REBECA

Colegiul Tehnic Gr.Moisil Bistrita

Chisbora Veronica,

Iacob Ana,                       Hantiu Mariana

M

6.

 

Educatie tehnologica

VIII

CORA ALEXANDRU

Sc. Gen. L.

Rebreanu Beclean

Santa Silvia

M

  06.04.2012                  INSPECTOR SCOLAR DE SPECIALITATE

                                                PROF. SPERANTA UNCIU

 

 

1 comentariu3717 vizualizări06 aprilie 2012




rss 2.0
rss 2.0