Primaria Municipiului Bistrita ii invita pe copii, alaturi de parinti si bunici, la o zi speciala dedicata copilariei, cu activitati pentru toate varstele.
Am pregatit ateliere creative, concursuri, demonstratii sportive, teatru de papusi, pictura pe fata, desene pe asfalt, dulciuri si multe alte surprize care vor transforma parcul intr-un adevarat univers al copilariei.
In plus, in perioada 31 mai - 1 iunie, in Parcul Municipal va fi amenajat si "Oraselul Copiilor", plin cu atractii pentru cei mici.
Primaria Bistrita
| 0 comentarii | 1694 vizualizări | 27 mai 2026 |









