Adevarul umbla cu capul spart.          -          Adevarul invinge orice.          -          Cine spune adevarul nu poate sa multumeasca pe toata lumea.
Patronate Luni 17 Iunie 2024 - 14587
Program la Happy Cinema Bistrita 07iun - 13 iun 2024.

Vineri,7 Iunie

15:00 My Sweet Monster - Animatie, Aventuri, Familie, Premiera, AG

15:30 Prieteni imaginari (dub) - Comedie, Drama, Familie, Fantastic, Normal, AG

16:00 Garfield (dub)3D - Animatie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG

17:00 Noaptea lui Vlad - Actiune, Fantastic, Istoric, Premiera, AG

17:30 Gekijôban Haikyû!! Gomi Suteba no Kessen - Animatie, Comedie, Drama, Sport, Normal, AG

18:00 Furiosa: A Mad Max Saga - Actiune, Aventuri, SF, Thriller, Normal, N15

19:00 Borromini e Bernini. Sfida alla perfezione - Documentar, Premiera, AG

19:30 Masa si cele 6ase umbre - Actiune, Premiera, AP12

21:00 Bad Boys: Ride or Die - Actiune, Aventuri, Comedie, Premiera, N15

21:30 The Watchers - Fantastic, Horror, Mister, Thriller, Premiera, AP12

22:00 Tarot - Horror, Normal, N15

 

Sambata,8 Iunie

10:30 Giants of la Mancha - Animatie, Aventuri, Familie, Normal, AG

11:00 My Sweet Monster - Animatie, Aventuri, Familie, Premiera, AG

11:30 Prieteni imaginari (dub) - Comedie, Drama, Familie, Fantastic, Normal, AG

12:30 Garfield (dub)3D - Animatie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG

13:00 Noaptea lui Vlad - Actiune, Fantastic, Istoric, Premiera, AG

13:30 Bad Boys: Ride or Die - Actiune, Aventuri, Comedie, Premiera, N15

14:30 Furiosa: A Mad Max Saga - Actiune, Aventuri, SF, Thriller, Normal, N15

15:00 My Sweet Monster - Animatie, Aventuri, Familie, Premiera, AG

16:00 Garfield (dub)3D - Animatie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG

17:00 Prieteni imaginari (dub) - Comedie, Drama, Familie, Fantastic, Normal, AG

17:30 Gekijôban Haikyû!! Gomi Suteba no Kessen - Animatie, Comedie, Drama, Sport, Normal, AG

18:00 Furiosa: A Mad Max Saga - Actiune, Aventuri, SF, Thriller, Normal, N15

19:00 Masa si cele 6ase umbre - Actiune, Premiera, AP12

19:30 Bad Boys: Ride or Die - Actiune, Aventuri, Comedie, Premiera, N15

21:00 Bad Boys: Ride or Die - Actiune, Aventuri, Comedie, Premiera, N15

21:30 The Watchers - Fantastic, Horror, Mister, Thriller, Premiera, AP12

22:00 Tarot - Horror, Normal, N15

 

Duminica,9 Iunie

10:00 Giants of la Mancha - Animatie, Aventuri, Familie, Normal, AG

10:30 My Sweet Monster - Animatie, Aventuri, Familie, Premiera, AG

11:00 Prieteni imaginari (dub) - Comedie, Drama, Familie, Fantastic, Normal, AG

12:00 Garfield (dub)3D - Animatie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG

12:30 Noaptea lui Vlad - Actiune, Fantastic, Istoric, Premiera, AG

13:00 Bad Boys: Ride or Die - Actiune, Aventuri, Comedie, Premiera, N15

14:00 Furiosa: A Mad Max Saga - Actiune, Aventuri, SF, Thriller, Normal, N15

14:30 My Sweet Monster - Animatie, Aventuri, Familie, Premiera, AG

15:30 Garfield (dub)3D - Animatie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG

16:30 Prieteni imaginari (dub) - Comedie, Drama, Familie, Fantastic, Normal, AG

17:00 Gekijôban Haikyû!! Gomi Suteba no Kessen - Animatie, Comedie, Drama, Sport, Normal, AG

17:30 Furiosa: A Mad Max Saga - Actiune, Aventuri, SF, Thriller, Normal, N15

18:30 Masa si cele 6ase umbre - Actiune, Premiera, AP12

19:00 Bad Boys: Ride or Die - Actiune, Aventuri, Comedie, Premiera, N15

20:30 Bad Boys: Ride or Die - Actiune, Aventuri, Comedie, Premiera, N15

21:00 The Watchers - Fantastic, Horror, Mister, Thriller, Premiera, AP12

21:30 Tarot - Horror, Normal, N15

 

Luni,10 Iunie

14:30 My Sweet Monster - Animatie, Aventuri, Familie, Premiera, AG

15:00 My Sweet Monster - Animatie, Aventuri, Familie, Premiera, AG

15:30 Garfield (dub)3D - Animatie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG

16:30 Noaptea lui Vlad - Actiune, Fantastic, Istoric, Premiera, AG

17:00 Gekijôban Haikyû!! Gomi Suteba no Kessen - Animatie, Comedie, Drama, Sport, Normal, AG

17:30 Furiosa: A Mad Max Saga - Actiune, Aventuri, SF, Thriller, Normal, N15

18:30 Masa si cele 6ase umbre - Actiune, Premiera, AP12

19:00 Bad Boys: Ride or Die - Actiune, Aventuri, Comedie, Premiera, N15

20:30 Bad Boys: Ride or Die - Actiune, Aventuri, Comedie, Premiera, N15

21:00 The Watchers - Fantastic, Horror, Mister, Thriller, Premiera, AP12

21:30 Tarot - Horror, Normal, N15

 

Marti,11 Iunie

14:30 My Sweet Monster - Animatie, Aventuri, Familie, Premiera, AG

15:00 My Sweet Monster - Animatie, Aventuri, Familie, Premiera, AG

15:30 Garfield (dub)3D - Animatie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG

16:30 Noaptea lui Vlad - Actiune, Fantastic, Istoric, Premiera, AG

17:00 Gekijôban Haikyû!! Gomi Suteba no Kessen - Animatie, Comedie, Drama, Sport, Normal, AG

17:30 Furiosa: A Mad Max Saga - Actiune, Aventuri, SF, Thriller, Normal, N15

18:30 Masa si cele 6ase umbre - Actiune, Premiera, AP12

19:00 Bad Boys: Ride or Die - Actiune, Aventuri, Comedie, Premiera, N15

20:30 Bad Boys: Ride or Die - Actiune, Aventuri, Comedie, Premiera, N15

21:00 The Watchers - Fantastic, Horror, Mister, Thriller, Premiera, AP12

21:30 Tarot - Horror, Normal, N15

 

Miercuri,12 Iunie

14:30 My Sweet Monster - Animatie, Aventuri, Familie, Premiera, AG

15:00 My Sweet Monster - Animatie, Aventuri, Familie, Premiera, AG

15:30 Garfield (dub)3D - Animatie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG

16:30 Noaptea lui Vlad - Actiune, Fantastic, Istoric, Premiera, AG

17:00 Gekijôban Haikyû!! Gomi Suteba no Kessen - Animatie, Comedie, Drama, Sport, Normal, AG

17:30 Furiosa: A Mad Max Saga - Actiune, Aventuri, SF, Thriller, Normal, N15

18:30 Masa si cele 6ase umbre - Actiune, Premiera, AP12

19:00 Bad Boys: Ride or Die - Actiune, Aventuri, Comedie, Premiera, N15

20:30 Bad Boys: Ride or Die - Actiune, Aventuri, Comedie, Premiera, N15

21:00 The Watchers - Fantastic, Horror, Mister, Thriller, Premiera, AP12

21:30 Tarot - Horror, Normal, N15

 

Joi,13 Iunie

14:30 My Sweet Monster - Animatie, Aventuri, Familie, Premiera, AG

15:00 My Sweet Monster - Animatie, Aventuri, Familie, Premiera, AG

15:30 Garfield (dub)3D - Animatie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG

16:30 Gekijôban Haikyû!! Gomi Suteba no Kessen - Animatie, Comedie, Drama, Sport, Normal, AG

17:00 Noaptea lui Vlad - Actiune, Fantastic, Istoric, Premiera, AG

18:00 Bad Boys: Ride or Die - Actiune, Aventuri, Comedie, Premiera, N15

18:30 Intors pe dos 2 (sub)3D - Animatie, Aventuri, Comedie, Drama, Familie, Fantastic, Avanpremiera, AG

19:00 Masa si cele 6ase umbre - Actiune, Premiera, AP12

20:30 Furiosa: A Mad Max Saga - Actiune, Aventuri, SF, Thriller, Normal, N15

21:00 Bad Boys: Ride or Die - Actiune, Aventuri, Comedie, Premiera, N15

21:30 The Watchers - Fantastic, Horror, Mister, Thriller, Premiera, AP12

0 comentarii1834 vizualizări07 iunie 2024




rss 2.0
rss 2.0